Halı Örtüsü Halı Temizliği İçin Yeterli Mi?

Bursa Ateş Halı Yıkama olarak sizlere yeni bir ev dekorasyonu ürününden bahsetmek istiyoruz. Halıların üzerine kılıf olarakta kullanılan halı örtüleri halınızın görünümünü yeniliyor. Halı fiyatları günümüzde çok pahalı sayılabilecek kadar fazla. Bu örtüler sayesinde halı almak yerine örtüsünü alıp yeni halı almış gibi evinizi yenileyebilirsiniz. Halı örtüsü iki kumaştan oluşmaktadır; welsoft kumaş ve ultrasoft kumaş. Biz sizlere en kaliteli olan welsoft kumaşı tavsiye edeceğiz. Çünkü welsoft kumaş dokusu itibariyle halıya yakındır. Diğer kumaş ise son teknolojisi baskılı renkli desenli örtülerde kullanılmaktadır. Biraz daha yazlık denilebilecek kadar kısa tüyü olan bu kumaş türüde hiç fena değildir. Kullanan müşterilerden sürekli olumlu yorumlar geldiğini farkettik.

Halı örtüsü satın alırken dikkat edilmesi gerekenler

Sizlere tavsiye edebileceğimiz bu ürünleri PASAJ Home firmasından temin edebilirsiniz. Bursa’da bizimle aynı sektörden yola çıkan bu firmada en uygun fiyatlı ve farklı modelleri bulabilirsiniz. Diğer firmalardan satın alırken dikkat etmeniz gereken bir kaç noktayı listeleyeceğiz;

  • Welsoft kumaş olmasına dikkat edin.
  • Alacağınız ürünün ücretsiz kargoyla geleceğinden emin olun.
  • Ödeme yöntemi olarak kapıda ödemeyi seçerek, daha sonra vazgeçmek istediğinizde zorlanmazsınız.
  • Ölçünüzü mutlaka doğru verin halınızı metre yardımıyla ölçün.
  • Halınız shaggy halıysa bunu sipariş esnasında mutlaka belirtin.
  • İstediğiniz desenin varsa eğer ürün kodunu söyleyerek yanlış desen gelme ihtimalini engellemiş olursunuz.

Tüm bu önerilerden sonra sizlere evinizin dekorunu yenilerken bol keyifli vakit geçirmenizi diliyoruz. Evinizi yılda iki kere bu şekilde küçük değişiklikler yaparak yenilemek sizi ve ev halkınıda rahatlatacaktır. welsoft halı örtüsü her ne kadar yıkanabilir bir ürün olsada halı yıkama alışkanlığınızı ihmal etmeyin. Çünkü halınızın üzerinde her ne kadar koruma sağlayan bir kılıfı olsada zamanla çıkarttığınızda toz kopyalacak yada aylar boyunca kalınca havasız kalacaktır. Bu ürün halınızı lekelerden ve çabuk kirlenmekten korur. Ama halı örtüsü aldığınız zaman bu yıkatmayacağınız anlamına gelmez. Temizlik ve hijyeniniz için halılarınızı düzenli periyodlarda yıkatmayı ihmal etmeyin. Özellikle çocuklu evlerde bu işlem süresinin daha sık olmasını tavsiye ederiz. Çünkü evin içerisinde en çok vakit geçiren çocuklardır. En ufak bir ihmalde onların sağlığını tehlikeye atmış olursunuz. Tavsiye ettiğimiz bu ürünle ile birlikte evinizi yenilirken halı yıkamayıda unutmayacağınızı temenni ediyoruz görüşmek üzere.