Ara:

Bursa Halı Yıkama :

Bursa Ateş Halı Yıkama Fabrikası olarak teknolojinin son ürününü kullanıyoruz. Halılarınız tamamen makine gücüyle yıkanmaktadır. Makine halılarında %100 leke çıkarma garantisi veriyoruz.

Bursa Koltuk Yıkama :

Bursa Ateş Koltuk Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize yerinde yıkama hizmeti sunmaktayız. Koltuklar evde bulundukları odada yıkanmaktadır. Firmamızda dört mevsim yaz – kış yıkama yapılmaktadır. Yıkama işleminde sulu + fırça + vakum uygulaması yapılmaktadır. Kuruma süresi kumaşın yapısına göre değişiklik göstermekte, ortalama oda sıcaklığında 1(bir) gündür.

Koltuk Yıkama hizmetleri :

  • Oturma Grubu Yıkama
  • Çekyat Yıkama
  • Berjer Yıkama
  • Puf Yıkama
  • Sandalye Yıkama
  • Yatak Yıkama

Yıkama işlemi yapılırken ilk  hedefimiz müşterilerimizin sağlığıdır. Bunun içinde müşterilerimize 6 ayda bir kere koltuk yıkamalarını tavsiye ediyoruz.

Bursa Yorgan ve Battaniye Yıkama :

Bursa Ateş Yorgan Battaniye Yıkama da ürünler tek tek ağırlıklarına göre uygun endüstriyel makinalarda uygun sıcaklıklarda, uygun devirde ve uygun temizlik ürünleri kullanılarak yıkanmaktadır.

Battaniye yıkama Yorgan yıkama evrelerinde kullanmış olduğumuz temizlik ürünleri % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez.

Yıkama işlemi bittikten sonra kontrolleri yapılır. Hava şartlarına göre doğal yöntem veya kurutma odasına alınıp asılır 4 ya da 5 gün iş günü içinde teslim edilir.

Bursa Stor Perde Yıkama :

Günümüzde her geçen gün  yaygınlaşan stor perdeler artık hemen hemen her evde mevcut. Tül perdelerin yerini alan stor perdeler, odalarınızın daha şık, sportif ve modern görünmesini sağlamaktadır.

Kullanımı oldukça ergonomik ve rahat olmasına rağmen, evde stor perde temizliği sanıldığı gibi kolay olmamaktadır. Evlerinde stor perdelerini temizlemek isteyenler, perdelerinin delinmesine kırışmasına ve kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilmektedir. Stor perdeler genel olarak polyester (plastikten) üretilmektedir. Polyesterden  üretilmiş olan stor perdelerin temizliği oldukça hassas bir şekilde yapılmalı ve temizliği yapılırken kaliteli ürünler kullanılmalıdır. Kaliteli ürünlerin yanı sıra stor perdelerin temizliğini yapacak kişi bu konuda deneyimli ve profesyonel tekniklere sahip olmalıdır. Uzman ekibimiz tarafından hizmet alıp Stor ve Zebra perdelerinizi yıkattırmak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz.

Bursa Stor Perde Yıkama hizmetini sizlere en iyi şekilde sunabilmek için, sürekli olarak yeni teknolojileri takip edip hijyenik ürünler kullanıyoruz.

 

  • EK İŞİMİZ DEĞİL, TEK İŞİMİZDİR. 
WhatsApp iletişim
Call Now Button