Halı Yıkama

Bursa Ateş Halı Yıkama Fabrikası olarak teknolojinin son ürününü kullanıyoruz. Halılarınız tamamen makine gücüyle yıkanmaktadır. Yukarıdaki videoda halılarınızın tam otomatik makinelerde  nasıl ve hangi şartlarda temizlendiğini görebilirsiniz. Makine halılarında %100 leke çıkarma garantisi veriyoruz.

Firmamızda Dört mevsim yaz – kış yıkama yapılmaktadır.

Koltuk Yıkama

Bursa Ateş Koltuk Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize yerinde yıkama hizmeti sunmaktayız. Koltuklar evde bulundukları odada yıkanmaktadır. Firmamızda dört mevsim yaz kış yıkama yapılmaktadır. Yıkama işleminde sulu + fırça + vakum uygulaması yapılmaktadır. Kuruma süresi kumaşın yapısına göre değişiklik göstermekte, ortalama oda sıcaklığında 1(bir) gündür.

Koltuk Yıkama hizmetleri :

  • Oturma Grubu Yıkama

  • Çekyat Yıkama

  • Berjer Yıkama

  • Puf Yıkama

  • Sandalye Yıkama

  • Yatak Yıkama

Yıkama işlemi yapılırken ilk  hedefimiz müşterilerimizin sağlığıdır. Bunun içinde müşterilerimize 6 ayda bir kere koltuk yıkamalarını tavsiye ediyoruz.

Yorgan ve Battaniye Yıkama

Kışın yaklaşmasıyla birlikte yorganlarınızı ve battaniyelerin izi çıkarmanın vakti geldi. Yalnız bütün yaz boyunca kapalı alanda ve kullanılmış olarak duran yorganlarınızı kirlendiğini fark ettiniz. Şimdi yapmanız gereken Ateş Halı Yıkama Fabrikasını arayarak kışa temiz bir merhaba demek.

Stor Perde Yıkama

Stor Perde kumaşları, genelde yüzde yüz polyester iplikten üretilmektedir. Bazı fantazi ürünler de ise, pamuk ve keten karışımları vardır. Bu yüzden dolayı stor perdeleriniz uzman ekipler tarafından yıkanmalıdır. Ateş Halı Yıkamayı tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

 

Call Now Button
×